אלי אטון

אלי אטון

שמי אלי אטון בן 59,
נולדתי וגדלתי בלב השרון (המושב ניצני עוז) ואני מכיר כל שביל וכל פינה ברחבי המועצה כאן בחרתי לחיות את חיי. נשוי לאורית ואב לארבעה, שלוש בנות ובן וסב לארבעה נכדים.

אני איש עסקים, בעליה ומנהלה של חברת Elistone" – אליסטון אספקת שיש ואבן בע"מ", חברה המקיימת קשרי עבודה ועסקים עם ספקי אבן בכל רחבי העולם ונחשבת כיום כאחת מהחברות המובילות בתחום.

בוגר תואר ראשון במנהל עסקים ועסקתי במקביל לניהול עסקיי גם בפעילות ציבורית רבת שנים:

למה בחרתי להתמודד לראשות המועצה האזורית?

קודם כל כי אכפת לי, אכפת לי מעתידה של המועצה האזורית לב השרון, צמיחתה ושגשוגה, הדבר בוער בתוכי ואני יודע שיש בכוחי להביא שינוי לטובה.

אכפת לי מהעתיד של הילדים והנכדים שלי ומעתידם של תושבי לב השרון כולם, ותיקים, וצעירים, נשים וגברים ילדים ובני הגיל הרך.

עם בחירתי לראש המועצה האזורית לב השרון:

אני מתכוון לנצל את ניסיוני רב השנים כאיש עסקים ולהביא למועצה, תפיסת ניהול מתקדמת וחדשנית הכוללת: חזון, יעדים ותוכניות עבודה מסודרות ובהירות, הן לטווח הקצר והן לטווח של שנים קדימה.
מעבר לתוכניות העבודה קדימה, בכוונתי לעסוק בבעיות היום יום המטרידות את תושבי המועצה ולטפל במה שכואב לכם התושבים, ובפרט שיפור שירותי המועצה, הנגשתם לציבור מתוך ראייה של טובת התושב, רווחתו ואיכות חייו.
אני מאמין בעבודת צוות – ראש מועצה טוב, זקוק לצוות מוכשר ואיכותי. הצטרפו אליי למסע, אנשים ונשים מוכשרים מכל רחבי המועצה, שכל אחת ואחד מהם יביא את ניסיונו ותחומי ההתמחות שלו וביחד תפעל כוורת זו שאיתי להצעיד את המועצה לגבהים חדשים.

כדי שכל זה יקרה אני זקוק לקולכם –
בואו, הצטרפו אליי למסע, הצביעו עבורי וביחד נצעיד את לב השרון לעתיד טוב יותר..

שלכם, אלי אטון